Každý umíme něco jinýho

ELECTRO CHIEF DESIGNER - Aircraft CVE

AGDC00558-2

Společnost se zahraničním kapitálem, která se zaměřuje na letecký průmysl, konkrétně na výrobu malých letadel, náhradních dílů a strojírenských komponent pro dodávky do vojenských programů a leteckého průmyslu, hledá vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Náplň práce

Bude nezávislou jednotkou v konstrukčním týmu DOA s úkolem kontrolovat, ověřovat a prokazovat shodu s požadovanými technickými parametry a předpisy z pohledu elektro.

Konkrétně:

  • schvalovat technický obsah a správnost zpracované dokumentace
  • provádět nezávislé kontroly dokladů a podkladů o splnění technických a bezpečnostních požadavků
  • ověřovat a potvrzovat zpracované podklady a materiály
  • kontrolovat shodu vytvořených dokumentů s certifikačním programem
  • dozorovat technické zkoušky prováděné externími subjekty

Požadavky

  • VŠ elektrotechnické
  • praxe v elektro konstrukci, konstrukci elektrických systémů letadel
  • zkušenost s certifikačními procesy výhodou
  • znalost technických předpisů platných v leteckém průmyslu
  • znalost konstrukčních SW, schopnost se orientovat v technické dokumentaci
  • znalost angličtiny

Pracovní podmínky

  • specializovaná technická pozice
  • zapojení do leteckého průmyslu
  • týden dovolené navíc a další benefity

Datum publikování

16.02.2024

Datum ukončení publikování

16.04.2024

Kontaktní osoba

Daniela Cajankova